Zarządzenie Nr 0151 – 374 /2010
=============================================
Wójta Gminy Brzeźnica
z dnia 01 czerwca 2010 roku
w sprawie : |
powołania na terenie Gminy Brzeźnica obwodowych komisji wyborczych celem przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 roku. |
|
Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 roku o wyborze |
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity Dz.U. z 2000 roku Nr 47 poz. 544 ze zmianami)
WÓJT GMINY BRZEŹNICA
ZARZĄDZA, CO NASTĘPUJE:
§ 1
Powołać na terenie Gminy Brzeźnica obwodowe komisje wyborcze celem przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 roku.
§ 2
Ustalić następujące składy osobowe obwodowych komisji wyborczych, o których mowa w § 1 niniejszego zarządzenia :
1. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 w BRZEŹNICY
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
BAŁAZY Marta |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
CHOLEWA-CIEMIERA Maria |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
KAMISIŃSKA Katarzyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
KURDAS Elżbieta |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
KUTERMAK Aneta |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
PACUŁT Izabela |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
SAŁACIAK Kinga |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
|
SPISAK Agnieszka |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
LANG Anna |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
2. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 w MARCYPORĘBIE
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
CZUBAJ Sylwia |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
MŁYNEK Grzegorz |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
MŁYNEK Maksymilian |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
|
SPISAK Monika |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
WOJTAS Urszula |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
ZAJĄC Maria |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
ZYBEK Iwona |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
ŻMUDA Franciszek |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
KORUS Krystyna |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
3. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 w TŁUCZANI
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
HYRLICKA Joanna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
JAKÓBIK Maciej |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
MAJ Dominika |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
MŁYNEK Janina |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
|
PAWLIK Justyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
WARMUZ Tadeusz |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
WARZECHA Katarzyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
ŻMUDA Karolina |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
KUTERMAK Agnieszka |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
4. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 w PASZKÓWCE
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
BOBULA Stanisław |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
CZUBAK Małgorzata |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
EWIAK Waldemar |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
HAJTO Jadwiga |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
JUCHA Janina |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
MŁYNEK Justyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
|
ROŻNAWSKA Joanna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
SIEPRAWSKI Stanisław |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
DUTKA Barbara |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
5. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 w ŁĄCZANACH
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
KLIMECZKO Zofia |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
KRĘŻOŁEK Katarzyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
|
KULAS Ewelina |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
KUTERMAK Paulina |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
KUZIA Edyta |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
ORGAL Franciszek |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
WÓJCIK Tomasz |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
ZYBEK Rafał |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
CHMIELOWSKA Beata |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
6. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 w SOSNOWICACH
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
BROŻEK Renata |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
CHLEBICKI Paweł |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
KURDAS Tomasz |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
ŁĘCKI Adam |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
MOREK Katarzyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
OSIŃSKA Paulina |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
|
PAWŁOWSKA Maria |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
SPISAK Wojciech |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
NICIEWICZ Małgorzata |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
7. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 w CRZĄSTOWICACH
Lp. |
Nazwisko i imię |
Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej |
CZYŻOWSKA Maria |
wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica |
|
GRZEBINOGA Maria |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera |
|
JEŻAK Anna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego |
|
KRĘŻOŁEK Krzysztof |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego |
|
MĄDRY Dorota |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka |
|
RADWAN Bożena |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego |
|
SZCZERKOWSKA Anna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP |
|
WOJNOWSKA Joanna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego |
|
ZYBEK Justyna |
Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke |
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.