W ramach V Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica przeprowadzony został Konkurs Plastyczny i Literacki pt. „Mówimy NIE pijanym kierowcom”. Konkurs zorganizowany został przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy.
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Brzeźnica.
Komisja konkursowa w składzie :
1. Maria Leśniak
2. Agnieszka Błach
3. Agnieszka Błach
4. Wiesław Gramatyka
5. Edyta Babska
oceniając prace zadecydowała z powodu wyrównanych jakościowo prac nie przyznać miejsc w tegorocznym konkursie plastycznym i literackim, najlepsze prace otrzymały równorzędne wyróżnienia. Zwycięzcom konkursu literackiego gratulujemy pomysłowości a konkursu plastycznego estetycznego wykonania prac.
Konkurs Plastyczny
Wyróżnienia - Emilia Antos (SP Sosnowice)
Patryk Adamus (ZSP Brzeźnica)
Anna Prochownik (ZS Łączany)
Konkurs Literacki
Wyróżnienia Julia Starowicz (ZS Łączany)
Katarzyna Jochymek (ZS Łączany)
Andżelika Kozioł (ZS Łączany)
Upominki za udział otrzymają:
Zespół Szkół Łączany
Prace Literackie
Agnieszka Brania
Amelia Wawro
Patrycja Sikora
Olaf Stanek
Mateusz Placek
Prace plastyczne:
Zuzanna Kozioł
Jan Scąber
Mateusz Wawro
Julia Włoch
Oliwier Wawro
Bartosz Aleksandrowicz
Marcjanna Mostowik
Nikodem Monica
Daniel Lelech
Martyna Adamczyk
Dominik Czyżowski
Weronika Kozioł
Magdalena Miśkiewicz
Magdalena Płonka
Samuel Wawro
Maria Kuciara
Julia Błachud
Kaja Wójsik
Eliza Wójsik
Szkoła Podstawowa Sosnowice
Prace plastyczne:
Weronika Leńczowska
Szymon Gruca
Magdalena Lupa
Stanisław Starowicz
Zuzanna Dyrga
Weronika Dyrga
Kacper Suter
Natalia Morys
Klaudia Kowalik
Mikołaj Moskała
Martyna Kucharczyk
Weronika Dywan
Damian Kasperek
Julia Dyrga
Dominika Kucharczyk
Karolina Zaleńska
Zuzanna Pławecka
Tomasz Gruca
Szkoła Podstawowa Marcyporęba
Prace plastyczne
Anita Morek
Dawid Ordal i Szymon Gondek
Amelia Śmietana
Wiktoria Kozik
Patrycja Jucha
Julia Medoń
Szkoła Podstawowa Chrząstowice
Prace plastyczne
Lena Szczerbak
Iga Szczerbak
Igor Podgórny
Zespół Szkolno-Przedszkolny Brzeźnica
Prace literackie
Wiktoria Pudłowska (gim.)
Prace plastyczne
Oskar Tomski
Weronika Głowacz
Sandra Tyrała
Jakub Zontek
Julia Byrska
Julita Banach