Liczba uprawnionych do głosowania : 7799
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania : 3207
Obliczona frekwencja : 41,12 %
SEJM
Lista nr 1 — Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. SZYDŁO Beata Maria |
662 |
2. SZCZERSKI Krzysztof Maria |
66 |
3. ŁATAS Marek Jerzy |
15 |
4. POLAK Marek Władysław |
55 |
5. GÓRSKA Anna Teresa |
41 |
6. JURZAK Jarosław Ludwik |
15 |
7. HAJOS Sławomir Paweł |
13 |
8. BIENIEK Władysław |
19 |
9. KASPEREK Krzysztof |
15 |
10. NIEŚPIELAK Jeremi Paweł |
15 |
11. KOZIK Krzysztof Janusz |
106 |
12. ŚWIATŁOŃ Krystyna |
9 |
13. ŚWIERKOSZ Grażyna |
18 |
14. MAJKA Jolanta Maria |
17 |
15. WĄGIEL Krystyna Maria |
7 |
16. KACZYŃSKI Filip Roman |
107 |
Razem : 1180
Lista nr 2 — KW Polska Jest Najważniejsza
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GOŁDYNIA Grzegorz Władysław |
20 |
2. LISTWAN Marek Marian |
3 |
3. CHRUSZCZ Maksymilian |
8 |
4. DŁUGOPOLSKA Joanna Anna |
13 |
5. PIWOWARSKI Damian |
2 |
6. ŻAK Marcin Arkadiusz |
1 |
7. GIERAT Iwona |
4 |
8. MIROCHA Anna Elżbieta |
4 |
9. KOWALCZYK Robert Jerzy |
2 |
10. KORCZYK Andrzej Henryk |
0 |
11. WÓJCIK Paulina Katarzyna |
3 |
12. ŻAK Lucyna Natalia |
2 |
13. KUCZEK Krzysztof Dariusz |
2 |
Razem : 64
Lista nr 3 — Komitet Wyborczy SLD
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. SZWED Dariusz Jacek |
41 |
2. RYDZOŃ Stanisław |
28 |
3. DRABEK - POLEK Wiesława |
11 |
4. SKUZA Grzegorz |
2 |
5. RAUCH Jan Zbigniew |
24 |
6. MATUSZEWSKA Franciszka |
2 |
7. GRZELKA - KOPEĆ Joanna |
5 |
8. TALAGA Irena |
9 |
9. GRODECKI Andrzej Józef |
4 |
10. SZAFRAŃSKA Janina Bożena |
7 |
11. KULIŃSKI Wojciech Marcin |
0 |
12. SZCZOTKOWSKI Dariusz |
1 |
13. ADAMUS Karolina |
12 |
14. LEWANDOWSKI Andrzej Jan |
7 |
15. JANZER Izabela Magdalena |
0 |
16. KOBIELUSZ Paweł Bernard |
4 |
Razem : 157
Lista nr 4 — Komitet Wyborczy Ruch Palikota
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. TAWREL Andrzej Mirosław |
75 |
2. PIĄTKOWSKA Zdzisława Alicja |
33 |
3. SZCZYGIEŁ Elżbieta Teresa |
21 |
4. MASTEK Sławomir Wojciech |
Skreślony |
5. KAZNOWSKI Adrian |
11 |
6. ŚWIĘSZEK Grzegorz Stanisław |
6 |
7. MALCHER Przemysław Antoni |
6 |
8. POTOCKI Jerzy Marian |
11 |
9. KLERMON - WILLIAMS Jakub Włodzimierz |
6 |
10. NĘDZA Edyta |
24 |
11. GŁOWACZ Danuta |
5 |
12. SUCHECKI Radosław Zygmunt |
1 |
13. DOMINIK Paulina Monika |
8 |
14. BYLICA Jacek Robert |
16 |
Razem : 235
Lista nr 5 — Komitet Wyborczy PSL
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. HARĘŻLAK Andrzej Jerzy |
38 |
2. SZYDŁOWSKI Franciszek |
203 |
3. SASUŁA Andrzej Wojciech |
8 |
4. WIŚNIEWSKA Beata Barbara |
28 |
5. HYJEK Ewa Maria |
10 |
6. STALMACH Wiesław |
1 |
7. KLIMCZYK Józef |
6 |
8. PUDO Stanisław |
2 |
9. BUDKA Józef |
14 |
10. ADAMCZYK Adam |
6 |
11. SZCZEPANIAK Krystyna |
3 |
12. KLIMOWSKA - BOBULA Edyta Katarzyna |
3 |
13. JOPEK Bożena Halina |
3 |
14. JAROSZ Franciszka |
6 |
15. MISKA Anna Maria |
3 |
16. KAŁA Józef |
10 |
Razem : 344
Lista nr 6 — Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. DZIADKOWIEC Dorota Małgorzata |
6 |
2. LINCZOWSKI Jacek Jerzy |
1 |
3. KNAPIK Zbigniew |
0 |
4. GARBUZ Ewelina Halina |
0 |
5. KAMIŃSKA Barbara Magdalena |
2 |
6. WAŁĘGA Tomasz |
0 |
7. SROCZYŃSKA Julia Bogna |
0 |
8. KUFTA Barbara Iwona |
0 |
9. RĄCZKA Monika |
1 |
10. STASZCZYK Przemysław Bartosz |
1 |
11. BĄBACZ Grzegorz Piotr |
0 |
12. PŁONKA Robert Tomasz |
0 |
13. JASEK Joanna Barbara |
0 |
14. GAWĘDA Ewa Małgorzata |
1 |
15. NOWORYTA Beata Anna |
0 |
16. KUFTA Adam Tomasz |
2 |
Razem : 14
Lista nr 7 — KW Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRAŚ Paweł Bolesław |
508 |
2. ARKIT Tadeusz Andrzej |
180 |
3. BOBOWSKA Joanna Grażyna |
81 |
4. KOTARBA Stanisław Wojciech |
54 |
5. NIEDZIELA Dorota |
50 |
6. SATERNUS Andrzej Stanisław |
5 |
7. MACIASZEK Robert Tomasz |
11 |
8. KOŁAT Zbigniew Wojciech |
7 |
9. LISTWAN Ryszard Andrzej |
3 |
10. PĘDRAK Maria Irena |
4 |
11. SZCZUREK Renata Krystyna |
19 |
12. TOMIAK Krzysztof Marek |
5 |
13. BROŻEK Maria |
27 |
14. RAMENDA Sebastian |
4 |
15. NAGÓRZAŃSKA Henryka Maria |
1 |
16. WACŁAWSKI Jan Stanisław |
9 |
Razem : 968
Lista nr 10 — Komitet Wyborczy Prawica
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. MURZYN Leszek |
15 |
2. CZACHUR Adam Aleksander |
3 |
3. OLIWA Rozalia |
0 |
4. POPIEŁUSZKO Ryszard Franciszek |
3 |
5. WYDRA Joanna |
1 |
6. KOZDRÓJ Zygmunt |
0 |
7. KUMALA Anna Dominika |
0 |
8. PAJĄK Jan |
2 |
9. SZYDLIK Halina Danuta |
0 |
10. FORTUNA Marta Halina |
0 |
11. DUBIEL Maria Zofia |
1 |
12. BABIK Radosław |
2 |
13. ZWOLIŃSKA Bogumiła Stanisława |
1 |
14. WIERZBICKA Helena Teresa |
2 |
15. STRYCZEK Iwona Gabriela |
0 |
16. KUCHARSKI Piotr Andrzej |
1 |
Razem : 31
SENAT
|
1129 |
zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
|
385 |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy SLD
|
188 |
zgłoszony przez KWW Unia Prezydentów-Obywatele do Senatu
|
1234 |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
|
148 |
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica
Razem : 3084