!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

KONSULTACJE SPOLECZNE

 

Zgodnie z Uchwałą Nr XX/189/2016 Rady Gminy Brzeźnica z dnia 17 listopada 2016 roku w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

Wójt Gminy Brzeźnica ogłasza konsultacje projektu Uchwały Rady Gminy Brzeźnica w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjum do nowego ustroju szkolnego.

 

Termin prowadzenia konsultacji: od dnia 6-12 marca 2017 roku

Forma konsultacji: Opinie i uwagi należy składać w formie pisemnej w wyżej wymienionym terminie na Dziennik Podawczy Urzędu Gminy Brzeźnica, ul. Krakowska 109 lub na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Do udziału w konsultacjach są uprawnione organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Brzeźnica.

 

Do pobrania:

Projekt Uchwały Rady Gminy Brzeźnica w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjum do nowego ustroju szkolnego.

 

Wójt Gminy Brzeźnica

/-/ Bogusław Antos

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170