!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Szkoła w Marcyporębie niedługo z salą gimnastyczną

FOTO MARCYP Ponad 1,7 miliona złotych wyniesie budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie, inwestycji niezwykle ważnej dla mieszkańców gminy, szczególnie uczniów szkoły.

 

 

 

 

 

 

19 czerwca Wójt Gminy Bogusław Antos podpisał umowę z wykonawcą, którym jest Zakład Remontowo - Budowlany z Nowego Targu.

1 PODP UMOWA

„Budowa hali sportowej umożliwi wprowadzenie do oferty edukacyjnej szkoły zajęć i programów sportowych, które obecnie odbywają się w ograniczonym zakresie w małej sali. Obiekt będzie również otwarty dla środowiska lokalnego. Dodatkowo inwestycja wpisuje się w wdrażaną reformę edukacji. Obecna sala gimnastyczna po zakończeniu budowy zostanie zaadaptowana na potrzeby szkoły” mówi Bogusław Antos – wójt gminy.

W ramach inwestycji powstanie budynek o wymiarach 41,01mx24,25m. W łączniku będącym przejściem z budowanej sali do części szkolnej wykonane zostaną szatnie i zaplecze sanitarne. Powstanie również kotłownia i część magazynowa. Wszystkie pomieszczenia przystosowane będą dla osób niepełnosprawnych.

Na przedmiotową inwestycję gmina złożyła wniosek o przyznanie pomocy w ramach „Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej – edycja 2017” Ministerstwa Sportu i Turystyki. Obecnie wniosek jest na etapie oceny.

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170