!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Wójt Gminy spotkał się z najmłodszymi Mieszkańcami

Spotkanie z najmłodszymi 2017 max1

W piątkowe popołudnie w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się uroczyste inauguracyjne spotkanie Wójta z najmłodszymi mieszkańcami Gminy. Na spotkanie zostały zaproszone dzieci urodzone w 2016 rok wraz ze swoimi rodzicami.

 

 

 

 

 

Miłym zaskoczeniem było tak liczne przybycie dzieci wraz z rodzicami. Dla dzieci zostały przygotowane liczne atrakcje, m.in. kącik zabaw, atrakcje muzyczne, zabawy z animatorem, upominki. Wójt Gminy Bogusław Antos wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Jadwigą Kozioł uroczyście przywitali przybyłych milusińskich i ich rodziców. W swoim wystąpieniu Wójt przedstawił ofertę opiekuńczo-edukacyjną jaką Gmina przygotowuje dla najmłodszych. Zaprezentowane zostały między innymi sprawy planowanego do utworzenia od września br. żłobka. Wójt omówił szeroko sprawy rekrutacji, odpłatności, oraz wyposażenia. Rodzice zostali także zapoznani z ofertą przedszkolną jaką Gmina dysponuje. Rodzice mieli również okazję do zadawania pytań w sprawach żłobka, gdzie Wójt wraz z pracownikami Urzędu odpowiadali na pytania rodziców.

Wójt zaznaczył także, że najmłodsi są przyszłością Gminy, a zadaniem Gminy jest przygotowanie dla nich jak najlepszych warunków edukacyjnych i rozwojowych. W wystąpieniu Wójta nie zabrakło również omówienia działań Gminy skierowanych w stronę starszego pokolenia. Gdzie właśnie z myślą o starszych Mieszkańcach Gminy w Marcyporębie zostanie utworzony Dzienny Dom dla Seniorów. Placówka będzie doskonałym miejscem dla zagospodarowania czasu wolnego osób starszych.

Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze przy wspaniałych uśmiechach najmłodszych.

Po uroczystym rozpoczęciu nadszedł czas na niespodzianki. Każde dziecko otrzymało upominek przygotowany i ufundowany przez samorząd. Nie zabrakło również balonów, muzyki i zabaw z animatorem. Dzieci otrzymywały także produkty żywieniowe przygotowane specjalnie dla nich, których sponsorem była Firma Maspex z Wadowic, Aksam z Osieka i Danone z Bierunia.

Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie kontynuowane w następnych latach i będzie doskonałą okazją do poznania najmłodszych pociech Naszej Gminy i wysłuchania potrzeb ich rodziców.

 

Sekretarz Gminy Brzeźnica
Barbara Klęczar

 

galeriaGaleria Fotograficzna >> zobacz

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170