!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

SOLAR

 Skorzystaj z dofinansowania,
przyjdź na spotkanie dotyczące odnawialnych źródeł energii

 

Wójt  Gminy Brzeźnica zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne
dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych
do odnawialnych źródeł energii ( kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła)
w budynkach prywatnych na terenie Gminy Brzeźnica.

 

 

Spotkanie informacyjne zainteresowanych mieszkańców odbędzie się w dniu 29.06.2017 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Galerii Polsko - Słowackiej w Brzeźnicy, ul. Krakowska 107, 34-114 Brzeźnica.

Podczas spotkania, przedstawiciel firmy „VOLTIKA” zaprezentuje szczegóły dotyczące udziału w projekcie oraz przedstawi problematykę odnawialnych źródeł energii.

Uprzejmie informuje, że prowadzony jest nabór ankiet dotyczących uzyskania wsparcia finansowego na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Ankiety można pobrać w Urzędzie Gminy Brzeźnica, ul. Krakowska 109, 34-114 Brzeźnica   (Dziennik Podawczy pok. Nr 6) lub ze strony internetowej Urzędu www.brzeznica.pl.

Wypełnione ankiety należy złożyć w terminie do 14.07.2017 r. w godzinach pracy Urzędu Gminy Brzeźnica na Dzienniku Podawczym pok. Nr 6 lub przesłać skanem na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na miejscu w dniu spotkania informacyjnego.

 

PLAKAT KOLEKTOR2  

 

Ankieta >> pobierz

Ankieta została przygotowana w wersji edytowalnej. Aby zapewnić prawidłowe działanie Ankiety należy zapisać plik w dowolnym miejscu i otworzyć go przy pomocy przeglądarki .pdf.
W przypadku otwierania Ankiety za pośrednictwem wewnętrznej przeglądarki .pdf w np. Mozilla Firefox mogą wystąpić problemy takie jak : brak widocznych pól do wypełnienia.

 

 

Wójt Gminy Brzeźnica

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170