!!! UWAGA !!!
Jesteś na stronie
archiwum.brzeznica.pl

 

Niniejsza strona zawiera tylko i wyłącznie dane Archiwalne od 2009 roku do 25.04.2018r.

Z dniem 01.05.2018r. wszystkie aktualne informacje zamieszczane są pod adresem brzeznica.pl oraz brzeźnica.pl

 

 

!!!   WERSJA ARCHIWALNA   !!!

 

Zapraszamy na marsz Nordic Walking

N W

Stowarzyszenie Dolina Karpia i Wójt Gminy Brzeźnica zaprasza na marsz otwierający Gminny Kompleks Tras Nordic Walking w Gminie Brzeźnica, który odbędzie się 16 listopada 2013r.

 

 

 

Stowarzyszenie Dolina Karpia w ramach środka 4.2. „Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej na rok 2013” Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa
i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” realizuje zadanie polegające na stworzeniu 2 Gminnych Kompleksów Tras Nordic Walking w Dolinie Karpia (po jednym w Gminie Brzeźnica oraz Gminie Spytkowice). W kompleksach wytyczone i oznakowane zostały 3 certyfikowane trasy do uprawiania Nordic Walking o łącznej długości ok. 30 km ze wspólnym startem:

- trasa łatwa  (zielona) skierowana jest w szczególności do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz do osób starszych,
- trasa średnia (czerwona) przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych,
- trasa czarna (trudna) polecana jest przede wszystkim osobom zaawansowanym.

Na starcie tras umieszczona została tablica dwustronna zawierająca informacje dotyczące gminy i znajdujących się na jej terenie zbytków, ćwiczeń przed i po treningu, mapę z oznaczonymi trasami w GKTNW oraz opis tych tras. Ponadto na każdej trasie znajduje się tablica jednostronna zawierająca informacje dotyczące atrakcji w gminie, mapę GKTNW z zaznaczeniem punktu, gdzie znajduje się tablica oraz ile km zostało do końca trasy. W ramach projektu powstały również ulotki i podstrona internetowa promujące Kompleksy Nordic Walking.

Podsumowaniem projektu będzie zorganizowanie w dniu 16 listopada 2013r. marszu otwierającego Gminny Kompleks Nordic Walking na terenie Gminy Brzeźnica.

Program imprezy:

 

Gmina Brzeźnica:
Start: godzina 13.30 w Rynku w Brzeźnicy.
13:30-14:00 – oficjalne otwarcie tras, rejestracja uczestników
14:00-14:30 – nauka przez trenera oraz rozgrzewka
14:30-15:30 – przejście trasy łatwej (5,6 km)
15:30 – poczęstunek na końcu trasy łatwej

Stowarzyszenie Dolina Karpia zapewnia 50 kijków (decyduje kolejność wpisu na listę). Istnieje możliwość zabrania ze sobą własnych kijków. Informujemy również, że na uczestników, którzy ukończą marsz będzie czekał ciepły poczęstunek, materiały promocyjne Stowarzyszenia Dolina Karpia oraz dyplom.

 

Zapraszamy!

 

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170